Oferta i cennik

Chcesz, abym to właśnie ja wytropiła błędy w Twoim tekście?

Bardzo się z tego cieszę, bo tropienie błędów to moja specjalność :). Na początek proponuję Ci próbną korektę gratis. Po prostu przyślij mi swój tekst (w pliku DOC, DOCX lub PDF, o długości około dwóch stron w Wordzie), a ja poprawię go i wytłumaczę wszelkie ewentualne niejasności.

 

Szczegóły oferty i cennik

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, gdyż cena zależy od wielu czynników: długości tekstu, liczby błędów, stopnia ingerencji w tekst, terminu itp. Aby wycenić zlecenie muszę najpierw zapoznać się z próbką tekstu (fragment około 1 strony w Wordzie).

Poniżej podaję orientacyjne ceny za usługi. Są to ceny netto.

1800 zzs (znaków ze spacjami) to przybliżony odpowiednik jednej strony w Wordzie. Jak sprawdzić, ile znaków ma Twój tekst? Zajrzyj do FAQ.

 

Korekta z elementami redakcji

Obejmuje poprawienie błędów (gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych, literowych, stylistycznych) oraz wszelkie wskazówki, które sprawią, że tekst będzie się dobrze czytało. Podpowiem Ci, co nie gra i co zgrzyta, zwrócę uwagę na niespójności, bez ingerencji w Twój styl jako autora.

Cena: od 8 zł/1800 zzs

 

Korekta tekstu

Samą korektę tekstu możemy przyrównać do pielenia grządki :). Wyrywam chwasty, pozbywam się tego, co zakłóca wzrost roślin, przysłania je, nie pozwala im w pełni się rozwinąć. Jednak nie przesadzam roślinek (nie robię redakcji tekstu).

Korekta to samo poprawienie błędów. Najczęściej dotyczy tekstów po składzie, które są już po redakcji (książki, ulotki, e-booki). Może też dotyczyć innych tekstów, co do których autor wybrał samą korektę, nie życząc sobie zmian redakcyjnych.

Cena: od 5 zł/1800 zzs